Αριθμός Έργου:
2015-1-CY01-KA203-011881

  • en
  • gr
  • pt2
  • polish
  • lt

facebook

TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU
  • en
  • gr
  • pt2
  • polish
  • lt

Αριθμός Έργου:
2015-1-CY01-KA203-011881

Επικοινωνία

eurosuccess


G. G. EUROSUCCESS CONSULTING LTD

Διεύθυνση: Σταυρού 56, Εμπορικό Κέντρο Καρυάτιδες,
Μπλοκ A2 - Γραφείο 205, 2035 Λευκωσία - Κύπρος

Ιστοσελίδα: www.eurosc.eu

Τηλέφωνο: +357 22420110

Τηλεομοιότυπο: +357 22518248


Άτομα Επικοινωνίας:

Giorgos Giorgakis

Email: george@eurosc.eu

 

Anastasia Liopetriti

Email: anastasia@eurosc.eu

euc


EUROPEAN UNIVERSITY CYPRUS

Διογένη 6, Έγκωμη,
P.O. Box: 22006, 1516 Λευκωσία - Κύπρος

Ιστοσελίδα: www.euc.ac.cy 

Τηλέφωνο: +357.22.713000

Τηλεομοιότυπο: +357.22.662051


Άτομα Εποικοινωνίας:

Eleni Markantoni

Email: E.Markantoni@euc.ac.cy

 

Maria Kalli

Email: maria_kalli@hotmail.com

aveiro


UNIVERSIDADE DE AVEIRO

Διεύθιυνση: Campus Universitário de Santiago

3810-193 Aveiro - Πορτογαλία

Τηλέφωνο: +351 234 247 101

Ιστοσελίδα: www.ua.pt


Άτομα Επικοινωνίας:

Marlene Amorim

Email: mamorim@ua.pt 

 

Marta Ferreira Dias

Email: mfdias@ua.pt 

 

Helena Silva

Email: helenavasconcelos@ua.pt 

 

Hilma Caravau

Email: hilmacaravau@ua.pt 

 

José Paulo Rainho

Email: rainho@ua.pt 

 

Eva Andrade

Email: eva.andrade@ua.pt 

 

Niall Power

Email: niall@ua.pt

 

polska


OIC POLAND FOUNDATION

Διεύθυνση: ul. Gospodarcza 26,

20-213, Lublin - Πολωνία

Ιστοσελίδα: www.oic.lublin.pl

Τηλέφωνο: +48 (81) 710-46-30

Τηλεομοιότυπο: +48 (81) 746-13-24


Άτομα Επικοινωνίας:

Ewelina Iwanek

Email: ewelina.iwanek@oic.lublin.pl
 

Jacek Korzeniak

Email: jacek.korzeniak@oic.lublin.pl

 

Anna Bartosiewicz

Email: anna.bartosiewicz@oic.lublin.pl

magnus


VYTAUTAS MAGNUS UNIVERSITY

Διεύθυνση: K. Donelaičio g. 58

LT-44248 Kaunas - Λιθουανία 

Ιστοσελίδα: www.vdu.lt

Τηλέφωνο:+370 37 222 739
Τηλεομοιότυπο: +370 37 203 858
E-mail info@vdu.lt


Άτομα Επικοινωνίας:

Mantas Jurgutis

Email: M.Jurgutis@vpc.vdu.lt

 

Liudas Švipas

Email: L.Svipas@vpc.vdu.lt

 

Edvinas Samys

Email: E.Samys@pvt.vdu.lt

Αυτό το πρόγραμμα έχει χρηματοδοτηθεί με την υποστήριξη της Ευρωπαϊκής Επιτροπής στο πλαίσιο του Προγράμματος Erasmus+. Η παρούσα δημοσίευση [ανακοίνωση] δεσμεύει μόνο τον συντάκτη της και η Επιτροπή δεν μπορεί να θεωρηθεί υπεύθυνη για οποιαδήποτε χρήση που μπορεί να γίνει των πληροφοριών που περιέχονται σε αυτήν.

TPL_GK_LANG_LOGIN

Ξεχάσατε τον κωδικό σας; / Ξεχάσατε το όνομα χρήστη;