Numer projektu:
2015-1-CY01-KA203-011881

  • en
  • gr
  • pt2
  • polish
  • lt

facebook

TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU
  • en
  • gr
  • pt2
  • polish
  • lt

Numer projektu:
2015-1-CY01-KA203-011881

 

Skontaktuj się z nami

eurosuccess


G. G. EUROSUCCESS CONSULTING LTD

Adres: 56 Stavrou Avenue, Karyatides Business Center,
Block A2 - Office 205, 2035, Nicosia, CY-CYPRUS

Strona internetowa: www.eurosc.eu

Telefon: +357 22420110

Fax: +357 22518248


Osoby do kontaktu:

Giorgos Giorgakis

Email: george@eurosc.eu

 

Anastasia Liopetriti

Email: anastasia@eurosc.eu

euc


EUROPEAN UNIVERSITY CYPRUS

Adres: 6, Diogenis Str., Engomi,
P.O. Box: 22006, 1516 Nicosia-Cyprus

Strona internetowa: www.euc.ac.cy

Telefon: +357.22.713000

Fax: +357.22.662051


Osoby do kontaktu:

Eleni Markantoni

Email: E.Markantoni@euc.ac.cy

 

Maria Kalli

Email: maria_kalli@hotmail.com

aveiro


UNIVERSIDADE DE AVEIRO

Adres: Campus Universitário de Santiago

3810-193 Aveiro

PT - Portugal

Telefon: +351 234 247 101

Strona internetowa: www.ua.pt


Osoby do kontaktu:

Marlene Amorim

Email: mamorim@ua.pt 

 

Marta Ferreira Dias

Email: mfdias@ua.pt 

 

Helena Silva

Email: helenavasconcelos@ua.pt 

 

Hilma Caravau

Email: hilmacaravau@ua.pt 

 

José Paulo Rainho

Email: rainho@ua.pt 

 

Eva Andrade

Email: eva.andrade@ua.pt 

 

Niall Power

Email: niall@ua.pt

 

polska


OIC POLAND FOUNDATION

Adres: ul. Gospodarcza 26,

20-213, Lublin, 

PL-POLAND

Strona internetowa: www.oic.lublin.pl

Telefon: +48 (81) 710-46-30

Fax: +48 (81) 746-13-24


Osoby do kontaktu:

Ewelina Iwanek

Email: ewelina.iwanek@oic.lublin.pl
 

Jacek Korzeniak

Email: jacek.korzeniak@oic.lublin.pl

 

Anna Bartosiewicz

Email: anna.bartosiewicz@oic.lublin.pl

magnus


VYTAUTAS MAGNUS UNIVERSITY

Adres: K. Donelaičio g. 58

LT-44248 Kaunas 

Strona internetowa: www.vdu.lt

Telefon: +370 37 222 739
Fax: +370 37 203 858
E-mail: info@vdu.lt


Osoby do kontaktu:

Mantas Jurgutis

Email: M.Jurgutis@vpc.vdu.lt

 

Liudas Švipas

Email: L.Svipas@vpc.vdu.lt

 

Edvinas Samys

Email: E.Samys@pvt.vdu.lt

Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus+. Publikacja odzwierciedla jedynie stanowisko autora. Komisja Europejska ani Narodowa Agencja nie ponoszą odpowiedzialności za umieszczoną w niej zawartość merytoryczną ani za sposób wykorzystania zawartych w niej informacji.

TPL_GK_LANG_LOGIN

Nie pamiętasz hasła? / Nie pamiętasz nazwy?